Закрити

Блоги

Інтимна лірика Лесі Українки

Інтимна лірика Лесі Українки

На уроці розглядаються взаємини між Лесею Українкою та Сергієм Маржинським. Аналізуються поезії "Все-все покинуть,до тебе полинуть", "Уста говорять: "Навіки згинув!". Робота проводиться в групах.

докладніше

Автор: Тетяна72 (Всі записи автора) , 30 Березня 2012, 16:01. Переглядів: 12818

Підготовка до ЗНО - історія України

Підготовка до ЗНО - історія України

ЗНО - складне випробування як для учнів,так і для батьків, адже успішне проходження його надає змогу продовжити навчання у вищому навчальному закладі і здобути омріяну професію.Запропоновані тести допоможуть учителю та учню оцінити рівень знань з історії України від найдавніших часів до наших днів, тож бажаємо успіху!

докладніше

Автор: Джеллі (Всі записи автора) , 30 Березня 2012, 12:17. Переглядів: 6674

Фізичні та хімічні властивості кислот

Фізичні та хімічні властивості кислот

Фізичні та хімічні властивості кислот: дія на індикатори, взаємодія з металами. Поняття про витиску вальний ряд металів. Запобіжні заходи під час роботи з кислотами. (8 клас)

докладніше

Автор: GAPONYK51 (Всі записи автора) , 27 Березня 2012, 20:15. Переглядів: 3219

Відшукай по карті!

Відшукай по карті!

Робота в парах з атласом та контурною картою на уроці історії у 6 класі. Рекомендовано для використання на уроках з вивчення теми "Давній Рим у VIII - I ст. до н.е". Гра-змагання "Хто швидше" мотивує навчально- пізнавальну діяльність школярів,сприяє формуванню навичок пошукової діяльності,комунікативних здібностей.

докладніше

Автор: Джеллі (Всі записи автора) , 27 Березня 2012, 16:57. Переглядів: 2475

Інтелектуальна гра "Історична естафета"

Інтелектуальна гра "Історична естафета"

Гра для учнів 6 класів. Рекомендовано провести на уроці - узагальнення з теми: "Еллінізм". Мета - закріпити і систематизувати знання, навчити дітей творчо мислити і діяти в нестандартних ситуаціях, розвивати організаторські здібності.

докладніше

Автор: Джеллі (Всі записи автора) , 27 Березня 2012, 16:55. Переглядів: 2794