Закрити

Блоги

Казка «Як лісові мешканці судили людину»

Казка       «Як лісові мешканці судили людину»

Харківська спеціалізована школа с поглибленим вивченням окремих предметів №133 «Ліцей мистецтв» - унікальне середній навчальний заклад в Україні, випускники якого отримають одразу два атестати - свідоцтво про базову середню освіту і про естетичну освіту. Заснований у 1990 р. 40% учнів - переможці Всеукраїнських та міжнародних базових предметних олімпіад, дипломанти конкурсів різного рівня. Багато уваги у нашому ліцеї приділяють екологічному вихованню учнів.Екологічне мислення несумісне з пасивною позицією щодо оточуючого середовища. Кожен повинен відчувати свою причетність до того, що відбувається навколо нього, бути спроможним приймати рішення, діяти, виконуючи свій обов’язок перед природою. Кожен повинен бути переконаний у необхідності наслідувати мудрим порадам предків: ”Земля не належить нам, це ми належимо Землі. Ми не плетемо павутину життя, ми лише нитки в ній. Щоб ми не зробили з цим павутинням, ми робимо це із собою”.

докладніше

Автор: Мила (Всі записи автора) , 27 Лютого 2013, 21:53. Переглядів: 2330

Відкритий інтерактивний творчий захід "Людина починається з добра"

Відкритий інтерактивний творчий захід "Людина починається з добра"

Людина починається з добра» (Шкільний тур Всеукраїнської акції «Моральний вчинок») 27.02.2013 р. Мета: Ознайомити учнів із поняттями і законами доброти, честі, справедливості; формувати у школярів найвищі людські цінності: ввічливість, милосердя, людську гідність, чуйність, любові і поваги до ближнього; виховувати почуття людської гідності, бажання духовно вдосконалюватися; розвивати творчу уяву, мислення, пізнавальний інтерес. Обладнання: технічні засоби (мультимедійна дошка, проектор), фонограми пісень та мелодій, добірка прислів’їв, малюнок сонечка.

докладніше

Автор: Григорец Елена (Всі записи автора) , 26 Лютого 2013, 23:31. Переглядів: 28223

Розробка уроку зі світової літератури для 5 класу

Розробка уроку зі світової літератури для 5 класу

Мауглі: від "голого жабеняти" до Повелителя Джунглів. Мета: працювати над поглибленням знання тексту; розвивати логічне мислення, вміння працювати з текстом, стисло і грамотно відповідати на запитання; виховувати прагнення до самовиховання і самовдосконалення.

докладніше

Автор: GorohovaNM (Всі записи автора) , 26 Лютого 2013, 15:57. Переглядів: 5291

Тема уроку: «Хімічні властивості кислот"

Хімія-це наука, що не лише є основою науково-технічного прогресу, але й сприяє розвитку особистості й підвищенню культурі людини. Тому вивчення хімії в школі має велике значення не лише для наукового сприйняття світу, але й, у першу чергу, для розвитку творчих здібностей учнів, уміння мислити й використовувати свої знання на практиці. Тому на своїх уроках я намагаюся поєднати традиційні та інноваційні методі навчання. Але це не э самоціллю моєї роботи. Найголовніше є те, щоб у класі за допомогою інтерактивного навчання склалася така атмосфера, яка сприяла б співробітництву, розумінню й доброзичливості, що буде дійсно сприяти підвищенню інтересу до хімії, у результаті чого в учнів з’явиться бажання одержувати знання.

докладніше

Автор: Мила (Всі записи автора) , 24 Лютого 2013, 17:01. Переглядів: 4564

Виховна година «Лист у минуле» (Велика Вітчизняна війна)

Виховна година «Лист у минуле» (Велика Вітчизняна війна)

Тема: Лист у минуле Дата проведення: 19.02.2013 Мета: вшанувати пам'ять про тих, хто загинув у Великій Вітчизняній війні; переглянути та згадати основні дати подій 1941-1945 років, які привели до Великої перемоги над загарбниками; формувати ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави, що виявляється в таких якостях, як патріотизм, національна свідомість, самосвідомість, правосвідомість, політична культура, гордість за приналежність до українського народу,. Обладнання: мультимедійне устаткування, свічка, фото, презентація – «Лист у минуле», вірші та пісні воєнних років.

докладніше

Автор: Григорец Елена (Всі записи автора) , 17 Лютого 2013, 18:47. Переглядів: 46107