Закрити

Блоги

НЕЗБАГНЕННО БАГАТИЙ СВІТ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

Про це йдеться у спеціальному випуску восьмисторінкового номера присвяченого висвітленню ювілейних заходів МАЛіЖу – Х Міжнародного фестивалю дитячої творчості “Рекітське сузір’я-2013” та 10-ї річниці з дня виходу у світ першого номера журналу- газети для школярів “СУЗІР’Я”.

докладніше

Автор: МАЛіЖ (Всі записи автора) , 30 Вересня 2013, 16:50. Переглядів: 1362

Засвітився ліхтарик

У одній із інформацій ми уже розповідали про те, що у Червоноградському відділенні МАЛіЖ (керівник Ігор ДАХ) вийшов у світ перший номер літературного альманаху "ЛІХТАРИК". Його редактор і упорядник Ігор Дах. Нововидання здійснено також за його сприяння. Презентуємо лише деякі твори юних літераторів Червоноградщини.

докладніше

Автор: МАЛіЖ (Всі записи автора) , 29 Вересня 2013, 15:47. Переглядів: 1308

Українські дитячі таланти покоряють країни Європи

Разом із Міжнародним фестивалем «ДИТЯЧЕ СЯЙВО» здійснила творчий круїз європейськими країнами Юлія Круть із Одеси, наш спеціальний кореспондент.

докладніше

Автор: МАЛіЖ (Всі записи автора) , 29 Вересня 2013, 15:41. Переглядів: 1304

Відлуння Міжнародного фестивалю дитячої творчості

Відлуння Міжнародного фестивалю дитячої творчості

Враженнями про Міжнародний Х ювілейний фестиваль дитячої творчості "РЕКІТСЬКЕ СУЗІР'Я-2013" ділиться Герой України, голова фестивального журі у номінації "Проза", керівник Полтавського обласного відділення Малої Академії літератури і журналістики (МАЛіЖ) Тетяна Іванівна БАЛАГУРА

докладніше

Автор: МАЛіЖ (Всі записи автора) , 27 Вересня 2013, 15:25. Переглядів: 1548

УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ ( 4 КЛАС) ТЕМА «Усна народна творчість»

УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ ( 4 КЛАС) ТЕМА «Усна народна творчість»

жанри усної народної творчості;збагатити уявлення дітей про малі форми усної народної творчості;навчати виділяти в них головний зміст, вживати у власному мовленні прислів’я та приказки;розвивати творчі здібності учнів,спритність;виховувати любов до рідного краю, культури рідного народу.

докладніше

Автор: Sergey61 (Всі записи автора) , 19 Вересня 2013, 08:36. Переглядів: 4391