Закрити

Блоги

Інформатика — місток між предметами

Інформатика — місток між предметами

Усе у світі взаємопов’язане: спеціалісти на усіх континентах працюють разом на межі різних наук. Часто те чи інше відкриття стає результатом пошуку одразу в кількох наукових галузях. А от у школі ми штучно розділяємо навчальні дисципліни і рідко розкриваємо дітям міжпредметні зв’язки.

докладніше

Автор: uvenal (Всі записи автора) , 17 Вересня 2015, 13:12. Переглядів: 445

Золота Медаль Лауреата

Золота Медаль Лауреата

Уже п'ятий рік поспіль відбувається Всеукраїнський творчий конкурс імені Володимира Дроцика. Участь у ньому беруть літератори всієї України та закордоння, а також слухачі міжнародної Академії літератури і журналістики, яку заснував письменник Василь Тарчинець . І ось - результат!

докладніше

Автор: МАЛіЖ (Всі записи автора) , 14 Вересня 2015, 13:28. Переглядів: 913

Колективна книга маліжан – лауреат Всеукраїнської премії

Колективна книга маліжан  – лауреат Всеукраїнської премії

Колективна книга маліжан – лауреат Всеукраїнської премії У цьому році побачила світ друга колективна книга вибраних творів слухачів Малої Академії літератури і журналістики – тепер уже Міжнародної. публічна презентація нового видання відбулася у липні під час проведення ХІІ Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір’я». На п'ятому Всеукраїнському літературному конкурсі ім.Володимира Дроцика у номінації «Колективне видання» дитячий альманах «Рекітське сузір'я» здобув найвище визнання – лауреата.

докладніше

Автор: МАЛіЖ (Всі записи автора) , 10 Вересня 2015, 14:33. Переглядів: 1018

Від Малої Академії до Міжнародної

Від Малої Академії до Міжнародної

Від часу заснування громадської організації «Мала Академія літератури і журналістики» пройшло тринадцять років. За цей час зроблено чимало - проведено 12 Міжнародних фестивалів юних талантів «Рекітське сузір’я», видано понад 40 колективних та авторських збірок, два томи вибраних творів маліжан «Рекітське сузір’я», майже щомісяця виходить у світ літературно-мистецька журнал-газета для школярів «СУЗІР’Я». Відділення та осередки нашої Академії активно діють в 11 областях України а також закордоном – Росії, Польщі, Франції, США.

докладніше

Автор: МАЛіЖ (Всі записи автора) , 07 Вересня 2015, 15:43. Переглядів: 895