Закрити

Блоги

Свято Масляна

Тиждень перед Великоднім постом називається Масляна. Масляна або Масниця - одне з календарно-побутових свят, яке пов'язане із давнім народним звичаєм - проводами зими і зустріччю весни. Припадає воно на останній тиждень перед початком Великого посту. Це свято триває тиждень, щовечора збирає молодь на вечорниці. Молодь гуляла до третіх півнів, бо це було останнє гуляння в хаті. Після Масляної збирались вже на вулиці. Тиждень Масниць починався з понеділка. Щодня жінки, молодь і діти гуляли, пригощались варениками з сиром. Готували млинці як символ тепла, сонця, перемоги весни над зимою.. Набиралися сил перед довгим постом. В останній день Масляної проводжали Зиму і зустрічали Весну. Обов’язково проводились ігри на свіжому повітрі. Давайте завітаємо до однієї з українських хат, де на нас уже чекають добрі господині.

докладніше

Автор: SOFIJA (Всі записи автора) , 28 Лютого 2016, 23:18. Переглядів: 860

Урок розвитку зв’язного мовлення у 2 класі «Опис тварини. Білочка»

Урок розвитку зв’язного мовлення у 2 класі  «Опис тварини. Білочка»

Урок розвитку зв’язного мовлення у 2 класі «Опис тварини. Білочка». Має на меті вчити використовувати прикметники в мовленні під час опису; удосконалювати вміння складати тексти-описи; повторити типи текстів, структуру тексту; розвивати зв’яже мовлення, спостережливість, увагу, уяву, пам'ять, мислення; виховувати пізнавальний інтерес, любов до природи.

докладніше

Автор: margo2206 (Всі записи автора) , 27 Лютого 2016, 15:00. Переглядів: 556

Урок математики, 2 клас «Космічна подорож до галактики Геометрія »

Урок  математики, 2 клас «Космічна подорож до галактики Геометрія »

Урок математики у 2 класі «Космічна подорож до галактики Геометрія ». Має на меті повторити вивчене про геометричні фігури, закріпити знання про властивості геометричних фігур, закріпити вміння знаходити периметр прямокутників, закріплювати навички розв’язування задач і прикладів на вивчені випадки множення і ділення; удосконалювати розумові операції (аналіз, синтез, узагальнення); розвивати логічне мислення, математичне мовлення, увагу, пам'ять, спостережливість, дрібну моторику, творчу уяву, виховувати інтерес до вивчення математики.

докладніше

Автор: margo2206 (Всі записи автора) , 27 Лютого 2016, 14:28. Переглядів: 880

Урок навчання грамоти у 1 класі "Закріплення знань про звукові значення вивчених букв. Звуковий аналіз слів"

Урок навчання грамоти у 1 класі "Закріплення знань про звукові значення вивчених букв. Звуковий аналіз слів"

Методична розробка уроку навчання грамоти у 1 класі вчителя початкових класів Воскобойник М.В. Має на меті закріпити знання учнів про звукові значення вивчених букв; поповнювати активний словниковий запас учнів; формувати та удосконалювати читацькі навички, вміння роботи звуковий аналіз слів; вчити говорити відповідно до норм літературної мови; розвивати усне монологічне мовлення учнів; логічне мислення; розвивати навички роботи в парах; вихорувати старанність, активність, інтерес до навчання

докладніше

Автор: margo2206 (Всі записи автора) , 27 Лютого 2016, 14:12. Переглядів: 710

Литий

Литий - представитель щелочных металлов. В данной работе представлены сведения о открытии Лития, его свойствах.

докладніше

Автор: Мила (Всі записи автора) , 23 Лютого 2016, 14:13. Переглядів: 902

Удивительный мир металлов

Удивительный мир металлов

Роль металлов в развитии и становлении технической культуры человечества исключительно велика. Твердость, пластичность, ковкость сделали их незаменимым материалом для изготовления орудий труда и производства. Исторически сложившиеся названия «бронзовый век», «железный век» говорят о сильном влиянии металлов и их сплавов на все направления развития производства. Позже были открыты электрические и магнитные свойства металлов, и наступил «век электричества», а за тем – уже в наше время – «век электроники». Близкие перспективы электроники – это полная автоматизация производства, создание «мыслящих» машин, роботов, успешное завоевание космоса.

докладніше

Автор: Мила (Всі записи автора) , 23 Лютого 2016, 14:08. Переглядів: 1314

Сложные эфиры

Дано представление о классе сложных эфиров на примере реакции этерификации. Закрепляется знания учащихся о химическом равновесии и его смещении. Учащиеся учатся давать названия сложным эфирам по международной номенклатуре. Урок способствует эстетическому восприятию природы.

докладніше

Автор: Мила (Всі записи автора) , 21 Лютого 2016, 18:06. Переглядів: 1741