Закрити

Блоги

До 155 річчя з дня народження художника (18 листопада 1860 р.н.) Михайла Степановича Ткаченка 1860 – 1916

До 155 річчя з дня народження художника (18 листопада 1860 р.н.) Михайла Степановича Ткаченка 1860 – 1916

Стаття присвячена українському художнику Ткаченко М.С. Він склав славу вітчизняного образотворчого мистецтва. Картини художника присутні в експозиціях ведучих українських музеїв, а його небагаточисельні на художньому ринці роботи являються предметом гордості колекціонерів. Але про життя майстра, про його творчу та особисту долю відомо досить мало, відомості про нього скупі і уривчасті.

докладніше

Автор: Eldjkak (Всі записи автора) , 27 Березня 2016, 16:49. Переглядів: 627

Жиры – как сложные эфиры.

Дать представление на уроке о липидах. Изучить классификацию, физические, химические свойства, их переработку и применение. Выяснить значение жиров в жизни человека и животных как продуктов питания. Продолжить формирование навыков работы с учебной и научно – популярной литературой. Научить сравнивать, анализировать, делать выводы.

докладніше

Автор: Мила (Всі записи автора) , 24 Березня 2016, 21:57. Переглядів: 1784

Урок математики :Тема: ВІДСОТКОВІ РОЗРАХУНКИ

Урок – гра «Бізнес – гейм» Мета: Узагальнити та системати¬зувати знання і вміння учнів за темою «Відсотки»; розвивати в дітей підприємницькі і бізнесові якості, вміння аргументовано пояснювати відповідь, швидко й правильно приймати відпові-дальні життєві рішення; вихову¬вати почуття відповідальності, дбайливе ставлення до навко¬лишнього середовища

докладніше

Автор: Наташа 2016 (Всі записи автора) , 24 Березня 2016, 21:20. Переглядів: 598

Використання ігрових моментів та ігор на уроках математики

Як викладати математику, щоб у школярів не втрачалась зацікавленість до предмета? Багато традиційних методів викладання на сьогоднішній день малоефективні і не допомагають розвивати інтерес до навчання математики. Ігрові методи і форми навчання суттєво відрізняються від традиційних тим, що дають змогу учню безпосередньо стати учасником ситуацій чи подій. Саме до технологій ситуативного моделювання відносять гру

докладніше

Автор: Наташа 2016 (Всі записи автора) , 24 Березня 2016, 21:12. Переглядів: 456

Питання християнства у творах Лесі Українки, кінець XIX початок XX століття

Кінець одного століття та початок другого інколи називають перехідною добою. Може термін цей і неправомірний, бо власне кожна доба – перехідна, на кожному історичному етапі щось відживає і більшим чи меншимопором здає свої позиції, а щось народжується і набирає сили.Проаналізуємо, як відгукнулась освічена інтелігенція в кінці XIX – початок XX століття. Ці часи видалися особливо тяжкими для української літератури і культури взагалі, яку царськими указами було поставлено поза законом.

докладніше

Автор: Viktoria13 (Всі записи автора) , 23 Березня 2016, 18:23. Переглядів: 454

Світове значення української міфології

Кожна міфологія світу має своє соціальне підґрунтя. Захоплююча грецька міфологія складалася за умов рабовласництва, тож її легенди оспівували богів і героїв, далеких від земних справ, від настроїв народу. Чвари і конфлікти Олімпу носять суто аристократичний, панський характер.У давніх українців не було рабства. Вони жили дружними родинами, задругами, де панувала общинна рівність. Тож і персонажі їхньої міфології, були простими, людяними, близькими, земними.

докладніше

Автор: Viktoria13 (Всі записи автора) , 23 Березня 2016, 18:15. Переглядів: 645

Майстер клас. Розвиток мовлення "Просторічні слова, суржик на уроках української мови"

Мета: допомогти учням уникати «суржика», виробляти навички правильного використання мовних засобів у різних ситуаціях, виховувати любов і повагу до рідної мови.

докладніше

Автор: Viktoria20 (Всі записи автора) , 23 Березня 2016, 14:56. Переглядів: 549

БАНДУРНЕ ВИКОНАВСТВО: СПАДКОВІСТЬ ДУХОВНИХ ТРАДИЦІЙ

БАНДУРНЕ ВИКОНАВСТВО: СПАДКОВІСТЬ ДУХОВНИХ ТРАДИЦІЙ

Бандура- це не просто музичний інструмент, це душа українського народу. Її звучання-відлуння душі українців. Струни бандури дихають і розказують нашу історію.

докладніше

Автор: Viktoria20 (Всі записи автора) , 21 Березня 2016, 21:17. Переглядів: 541