Закрити

Блоги

Дорога, якою важко йти, але її не можна оминути

Дорога, якою важко йти, але її не можна оминути

Напевно, ви уже збагнули, що це дорога Міжнародної Академії літератури і журналістики. Так, насправді, це дорога творчого, літературно-мистецького життя спілчан МАЛіЖу, їх наставників.

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 12 Травня 2016, 14:13. Переглядів: 435

Золота Медаль Лауреата

Золота Медаль Лауреата

Уже п'ятий рік поспіль відбувається Всеукраїнський творчий конкурс імені Володимира Дроцика. Участь у ньому беруть літератори всієї України та закордоння, а також слухачі міжнародної Академії літератури і журналістики, яку заснував письменник Василь Тарчинець . І ось - результат!

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 14 Вересня 2015, 13:28. Переглядів: 527

Колективна книга маліжан – лауреат Всеукраїнської премії

Колективна книга маліжан  – лауреат Всеукраїнської премії

Колективна книга маліжан – лауреат Всеукраїнської премії У цьому році побачила світ друга колективна книга вибраних творів слухачів Малої Академії літератури і журналістики – тепер уже Міжнародної. публічна презентація нового видання відбулася у липні під час проведення ХІІ Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір’я». На п'ятому Всеукраїнському літературному конкурсі ім.Володимира Дроцика у номінації «Колективне видання» дитячий альманах «Рекітське сузір'я» здобув найвище визнання – лауреата.

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 10 Вересня 2015, 14:33. Переглядів: 605

Від Малої Академії до Міжнародної

Від Малої Академії до Міжнародної

Від часу заснування громадської організації «Мала Академія літератури і журналістики» пройшло тринадцять років. За цей час зроблено чимало - проведено 12 Міжнародних фестивалів юних талантів «Рекітське сузір’я», видано понад 40 колективних та авторських збірок, два томи вибраних творів маліжан «Рекітське сузір’я», майже щомісяця виходить у світ літературно-мистецька журнал-газета для школярів «СУЗІР’Я». Відділення та осередки нашої Академії активно діють в 11 областях України а також закордоном – Росії, Польщі, Франції, США.

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 07 Вересня 2015, 15:43. Переглядів: 460

Відбудеться XІ Міжнародний фестиваль юних талантів .

Уже в одиннадцяте у мальовничому закарпатському краї, селищі міського типу Міжгір'я на базі Міжгірського професійного ліцею із 3-6 липня відбуватиметься ХI Міжнародний фестиваль юних поетів і прозаїків, журналістів, митців фото і малюнку, авторської пісні та літературно-мистецьких композицій "РЕКІТСЬКЕ СУЗІР'Я – 2014».

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 12 Травня 2014, 15:34. Переглядів: 923

Нет войне. Миру-да! Под таким девизом вышла у свет детская газета "СОЗВЕЗДИЕ"

Своей целью редакция детской газеты поставила сохранить мир. Тревогу у взрослых и детей вызвали события на Крымском полуострове и вблизи Восточных областей Украины

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 26 Березня 2014, 16:34. Переглядів: 721

ЕКСТРЕНИЙ ВИПУСК ГАЗЕТИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ "СУЗІР'Я" : "Ні війні! Миру-так!"

Редакція газети для школярів "СУЗІР'Я" закликає міжнародну спільноту зберегти мир. З цією метою побачив світ екстрений випуск газети під гаслом: "Ні війні! Миру-так!" www.academiy-malig.info

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 26 Березня 2014, 16:28. Переглядів: 783

Вперше в Україні побачила світ газета Сузір'я французькою мовою

Об'єднана французько-українська редакція газети для школярів "СУЗІР'Я" презентує перший номер видання, який присвячений збереженню миру і спокою у нинішній складній ситуації, що склалася на Кримському півосторові та на Півдні України

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 26 Березня 2014, 16:19. Переглядів: 856