Закрити

Блоги

Надійний партнер фестивалю дитячої творчості

Нещодавно відбулася телефонна розмова, Заступника Голови Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО, ректора МАЛіЖу, ініціатора щорічного Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір’я» Василя Тарчинця із начальником управління культури Закарпатської облдержадміністрації Вікторією Фроловою

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 31 Травня 2016, 16:31. Переглядів: 727

ЗУСТРІЧАЄМОСЬ В МІЖГІР'Ї НА «РЕКІТСЬКОМУ СУЗІР'Ї»!

ЗУСТРІЧАЄМОСЬ В МІЖГІР'Ї НА «РЕКІТСЬКОМУ СУЗІР'Ї»!

Цьогорічний, уже ХІІІ Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я» за традицією відбуватиметься 6-10 липня в мальовничому Верховинському краї – селищі міського типу Міжгір'ї. Він проходитиме під гаcлами: «Україно-мати, ми твої діти! В мирі і щасті хочемо жити, творити!», «Боже великий, святий і єдиний, нам Україну і мир збережи!», «Любов і шану Іванові Франку!

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 31 Травня 2016, 16:24. Переглядів: 659

Книгу написали юні літератори і журналісти

Книгу написали юні літератори і журналісти

Незабаром побачить світ третє колективне видання слухачів Міжнародної Академії літератури і журналістики «Рекітське сузір’я», автор проекту та упорядник – ректор МАЛіЖу Василь Тарчинець.

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 31 Травня 2016, 16:19. Переглядів: 610

Дорога, якою важко йти, але її не можна оминути

Дорога, якою важко йти, але її не можна оминути

Напевно, ви уже збагнули, що це дорога Міжнародної Академії літератури і журналістики. Так, насправді, це дорога творчого, літературно-мистецького життя спілчан МАЛіЖу, їх наставників.

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 12 Травня 2016, 14:13. Переглядів: 638

Золота Медаль Лауреата

Золота Медаль Лауреата

Уже п'ятий рік поспіль відбувається Всеукраїнський творчий конкурс імені Володимира Дроцика. Участь у ньому беруть літератори всієї України та закордоння, а також слухачі міжнародної Академії літератури і журналістики, яку заснував письменник Василь Тарчинець . І ось - результат!

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 14 Вересня 2015, 13:28. Переглядів: 676

Колективна книга маліжан – лауреат Всеукраїнської премії

Колективна книга маліжан  – лауреат Всеукраїнської премії

Колективна книга маліжан – лауреат Всеукраїнської премії У цьому році побачила світ друга колективна книга вибраних творів слухачів Малої Академії літератури і журналістики – тепер уже Міжнародної. публічна презентація нового видання відбулася у липні під час проведення ХІІ Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір’я». На п'ятому Всеукраїнському літературному конкурсі ім.Володимира Дроцика у номінації «Колективне видання» дитячий альманах «Рекітське сузір'я» здобув найвище визнання – лауреата.

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 10 Вересня 2015, 14:33. Переглядів: 755

Від Малої Академії до Міжнародної

Від Малої Академії до Міжнародної

Від часу заснування громадської організації «Мала Академія літератури і журналістики» пройшло тринадцять років. За цей час зроблено чимало - проведено 12 Міжнародних фестивалів юних талантів «Рекітське сузір’я», видано понад 40 колективних та авторських збірок, два томи вибраних творів маліжан «Рекітське сузір’я», майже щомісяця виходить у світ літературно-мистецька журнал-газета для школярів «СУЗІР’Я». Відділення та осередки нашої Академії активно діють в 11 областях України а також закордоном – Росії, Польщі, Франції, США.

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 07 Вересня 2015, 15:43. Переглядів: 604

Відбудеться XІ Міжнародний фестиваль юних талантів .

Уже в одиннадцяте у мальовничому закарпатському краї, селищі міського типу Міжгір'я на базі Міжгірського професійного ліцею із 3-6 липня відбуватиметься ХI Міжнародний фестиваль юних поетів і прозаїків, журналістів, митців фото і малюнку, авторської пісні та літературно-мистецьких композицій "РЕКІТСЬКЕ СУЗІР'Я – 2014».

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 12 Травня 2014, 15:34. Переглядів: 1148