Острів знань

Закрити

Блоги

ЕКСТРЕНИЙ ВИПУСК ГАЗЕТИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ "СУЗІР'Я" : "Ні війні! Миру-так!"

Редакція газети для школярів "СУЗІР'Я" закликає міжнародну спільноту зберегти мир. З цією метою побачив світ екстрений випуск газети під гаслом: "Ні війні! Миру-так!" www.academiy-malig.info

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 26 Березня 2014, 16:28. Переглядів: 864

Вперше в Україні побачила світ газета Сузір'я французькою мовою

Об'єднана французько-українська редакція газети для школярів "СУЗІР'Я" презентує перший номер видання, який присвячений збереженню миру і спокою у нинішній складній ситуації, що склалася на Кримському півосторові та на Півдні України

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 26 Березня 2014, 16:19. Переглядів: 959

МАЛіЖ вітають юні літератори-полтавці

Юних літараторів і журналістів МАЛіЖ вітають літстудійці м. Полтави і бажають добра і миру. Саме під гаслом з такими словами буде проведено наступний XI Міжнародний фестиваль юних талантів "Рекітське сузір'я", який відбуватиметься цьогоріч напочатку липня.

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 27 Січня 2014, 13:36. Переглядів: 1124

Концерт класичної музики в Парижі

Париж - місце зустрічей багатьох артистичних особистостей, знаменитостей, митців, мистецтвознавців і просто поціновувачів усього прекрасного. Тому місто щоденно кишить різноманітними мистецькими акціями і подіями. Тут навряд чи когось подивуєш просто так. Винятком із паризької творчої буденності стало представлення 17 жовтня в Культурно-Інформаційному центрі при Посольстві України у Франції концерту класичної музики Харківського національного університету ім. І.П.Котляревського під керівництвом Тетяни Борисівни Вєркіної.

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 22 Жовтня 2013, 15:20. Переглядів: 1010

НЕЗБАГНЕННО БАГАТИЙ СВІТ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

Про це йдеться у спеціальному випуску восьмисторінкового номера присвяченого висвітленню ювілейних заходів МАЛіЖу – Х Міжнародного фестивалю дитячої творчості “Рекітське сузір’я-2013” та 10-ї річниці з дня виходу у світ першого номера журналу- газети для школярів “СУЗІР’Я”.

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 30 Вересня 2013, 16:50. Переглядів: 1046