Закрити

Блоги

МАЛіЖ вітають юні літератори-полтавці

Юних літараторів і журналістів МАЛіЖ вітають літстудійці м. Полтави і бажають добра і миру. Саме під гаслом з такими словами буде проведено наступний XI Міжнародний фестиваль юних талантів "Рекітське сузір'я", який відбуватиметься цьогоріч напочатку липня.

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 27 Січня 2014, 13:36. Переглядів: 1040

Концерт класичної музики в Парижі

Париж - місце зустрічей багатьох артистичних особистостей, знаменитостей, митців, мистецтвознавців і просто поціновувачів усього прекрасного. Тому місто щоденно кишить різноманітними мистецькими акціями і подіями. Тут навряд чи когось подивуєш просто так. Винятком із паризької творчої буденності стало представлення 17 жовтня в Культурно-Інформаційному центрі при Посольстві України у Франції концерту класичної музики Харківського національного університету ім. І.П.Котляревського під керівництвом Тетяни Борисівни Вєркіної.

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 22 Жовтня 2013, 15:20. Переглядів: 893

НЕЗБАГНЕННО БАГАТИЙ СВІТ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

Про це йдеться у спеціальному випуску восьмисторінкового номера присвяченого висвітленню ювілейних заходів МАЛіЖу – Х Міжнародного фестивалю дитячої творчості “Рекітське сузір’я-2013” та 10-ї річниці з дня виходу у світ першого номера журналу- газети для школярів “СУЗІР’Я”.

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 30 Вересня 2013, 16:50. Переглядів: 982

Засвітився ліхтарик

У одній із інформацій ми уже розповідали про те, що у Червоноградському відділенні МАЛіЖ (керівник Ігор ДАХ) вийшов у світ перший номер літературного альманаху "ЛІХТАРИК". Його редактор і упорядник Ігор Дах. Нововидання здійснено також за його сприяння. Презентуємо лише деякі твори юних літераторів Червоноградщини.

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 29 Вересня 2013, 15:47. Переглядів: 836