Закрити

Блоги

ЛІТЖУРИ ТЕПЛОДАРА ВИПУСТИЛИ ГАЗЕТУ "СУЗІР'Я" № 2-3

ЛІТЖУРИ ТЕПЛОДАРА ВИПУСТИЛИ ГАЗЕТУ "СУЗІР'Я" № 2-3

Як ми і анонсували цей номер газети підготували маліжани Одеського відділення під керівництвом Михайла Жовніра, директора Департаменту МАЛіЖ зв’язків із піведеннми областями України, депутата Одеської облради, Марії Войтик, керівника Одеського відділення МАЛіЖ та змінної редакції у складі маліжан: Юлії Проц, Анастасії Гмирі, Олени Мостової, Алли Сергієвої, а також Владислава Гінценгерга, керівника та організатора міжнародного фестивалю «Дитяче сяйво».

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 11 Квітня 2013, 10:44. Переглядів: 1472

Мукачівські маліжани провели «Карпатську ватру» в школ

Мукачівські маліжани провели «Карпатську ватру» в школ

При ЗОШ № 6 м. Мукачева п’ятий рік поспіль працює громадська організація для altтворчої молоді МАЛіЖ. У новому навчальному році вона розпочала своє засідання з літературної десятихвилинки, присвяченої І.М. Чендею та П.М. Скунцю – письменникам Закарпаття, лауреатам Національної премії імені Т.Г. Шевченка, з нагоди 90-річчя і 70-річчя від дня їх народження, які відзначаємо у цьому році. І провели творчу «Карпатську Ватру» у рідній школі.

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 06 Грудня 2012, 15:08. Переглядів: 1744

Маліжани відвідали Міжнародний музичний фестиваль «Канікули в Парижі»

Першого листопадового дня цього року в Парижі вкотре відбувся Міжнародний музичний Фестиваль «Канікули в Парижі». Побували на ньому і кореспонденти та члени Паризького відділення МАЛіЖ. Фестиваль проходив в одному з паризьких театрів. У ньому приймали участь виконавці та творчі колективи з Укpаїни, Pосії і Франції. Фестиваль організований Міжнаpодним фестивальним pухом м. Одеси «Дитяче сяйво» на чолі з Президентом Владиславом Гінценгером, який на протязі трьох років гідно представляє Європі обдарованих та талановитих дітей з України, Росії, Казахстану, Білорусії та багатьох інших країн.

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 05 Листопада 2012, 14:20. Переглядів: 1395

МАЛіЖ зміцнює позиції

МАЛіЖ зміцнює позиції Актуальна інформація: Львів -Париж Скайп-розмова між керівниками Малої Академії літератури і журналістики в Україні і Франції Василем Тарчинцем та Любовю Боднарчук

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 04 Листопада 2012, 13:01. Переглядів: 1168

Нова редакція тексту Гімну МАЛіЖу

Нова редакція тексту Гімну МАЛіЖу

Нещодавно керівник МАЛіЖу Василь Тарчинець завершив роботу над доопрацюваннями та доповненнями до нашого маліжанського Гімну, слова до якого раніше були написані почесним Президентом Міжнародного фестивалю "Рекітське сузір'я" Володимиром Коваликом.

докладніше

Автор: МАЛіЖ , 10 Жовтня 2012, 10:31. Переглядів: 1205