Закрити

Блоги

урок з курсу "Я і Україна"4 клас "Грунт"

Мета: навчальна:формувати уявлення про значення ґрунтів у природі, про цінність його для людини, про утворення та шляхи забруднення ґрунту, про способи охорони від забруднення, про властивості ґрунту, формувати вміння висловлювати оцінні судження; розвивальна: вдосконалювати вміння працювати в групах, спостерігати, порівнювати, робити висновки, бачити зміни в природі та вміти їх пояснювати; розвивати усне та писемне зв’язне мовлення; виховна: виховувати естетичне сприймання природи, екологічні почуття, прагнення зберегти природу, охороняти її, зокрема ґрунт. Завдання уроку: сформувати уявлення про види ґрунтів, про утворення ґрунтів, про властивості ґрунтів, про шляхи забруднення та способи охорони. Обладнання: таблиці, ілюстрації, схеми, карта України, презентація, обладнання для дослідів, мультимедійний супровід. Структура: Тип уроку: вивчення нових знань. Освітні технології: інтерактивні технології, проектна технологія.

докладніше

Автор: Олена. (Всі записи автора) , 14 Січня 2014, 13:55. Переглядів: 1688

урок з математики 4 клас "Дроби і вимірювання"

урок з математики 4 клас "Дроби і вимірювання"

Мета: Сформувати уявлення про дріб як про число, котре виражає частину одиниць лічби або виміру; познайомитись зі способом зображення цих частин за допомогою чисел; повторити оцінку одиниць вимірювання, тренувати обчислювальні навички, розв’язування рівнянь і текстових задач, складати алгоритм,працювати в групах співробітництва; розвивати логічне і асоціативне мислення; підвищувати рівень самоконтролю і взаємоконтролю учнів. виховувати дружні стосунки, взаємодопомогу.

докладніше

Автор: Олена. (Всі записи автора) , 11 Січня 2014, 12:01. Переглядів: 8330

Майстерня колективних композицій "Творимо дива своїми руками"

Учням пропонується творча робота за вибором із пляшкових кришок. Матеріал готується заздалегідь. Діти створюють креативних тваринок,які додаються до колажу " Милі створіння Землі " .

докладніше

Автор: Ромашка20 (Всі записи автора) , 01 Січня 2014, 22:59. Переглядів: 2920