Закрити

Блоги

Урок алгебри у 9 класі з елементами українознавства. Тема "Числові послідовності. Узагальнення вивченого"

Урок алгебри у 9 класі з елементами українознавства. Тема "Числові послідовності. Узагальнення вивченого"

Українознавство є тим предметом, який допоможе вчителю створити всі умови для формування національної гордості, виховання гармонійно і всебічно розвиненої особистості українця, патріота і творця. До Вашої уваги урок алгебри у 9 класі по темі: «Узагальнення та систематизація вивченого з теми «Числові послідовності»».

докладніше

Автор: natascha (Всі записи автора) , 19 Квітня 2014, 15:52. Переглядів: 1485

Розробка нетрадиційного уроку математики у 6 класі по темі "Множення та ділення раціональних чисел"

Розробка нетрадиційного уроку математики у 6 класі по темі "Множення та ділення раціональних чисел"

Проблема українознавчого осмислення й змістового наповнення сучасного навчально-виховного процесу в загальноосвітній школі постає на сьогодні однією з найактуальніших. На це педагогів орієнтують і головні освітянські документи. До Вашої уваги поєднання елементів українознавства і математики.

докладніше

Автор: natascha (Всі записи автора) , 18 Квітня 2014, 21:11. Переглядів: 3968

Чи важлива роль іноземних мов у нашому житті?

Чи важлива роль іноземних мов у нашому житті?

Erich Maria Remarque: '' Рідна мова- це довгий коридор з безліччю дверей.Вивчення однієі іноземноі мови відкриває одні двері, а знання кількох мов відкриває дивовижний світ лінгвістики''

докладніше

Автор: rokso_lana (Всі записи автора) , 16 Квітня 2014, 10:12. Переглядів: 642

Имя числительное. Значение и роль имён числительных в речи.

Имя числительное. Значение и роль имён числительных в речи.

закрепление у учащихся знаний об имени числительном как части речи; учить различать имена числительные среди других частей речи; определить понятия «число» и «имя числительное»; количественное и порядковое ; учить правильно применять имена числительные в речи; развивать коммуникативную компетентность, мышление, память, внимание показать разнообразие и богатство русского языка (считалки, пословицы, поговорки, устойчивые выражения); через проведение физкультпауз следить за своим здоровьем, снимать утомляемость. воспитывать умение работать самостоятельно и коллективно; учить давать оценку своей деятельности и деятельности своего товарища; формировать навыки контроля и самоконтроля; способствовать развитию у учащихся чувства гуманности, сопереживания, сплочению классного коллектива через КТД ,создание ситуации успеха .

докладніше

Автор: петрівна (Всі записи автора) , 15 Квітня 2014, 20:58. Переглядів: 742

Інтегрований урок з « Я і Україна. Громадянська освіта» « Образотворчого мистецтва» 3клас

Мета: - ознайомити дітей зі звичаями, обрядами, святами зимового циклу; - вчити бачити і розуміти прекрасне, відчувати гармонію поетичних творів та музики, поповнювати словниковий запас; - розвивати мовлення дітей, спостережливість, фантазію, мислення, творчі здібності та естетичний смак учнів, артистизм, пошукові здібності; - підвищувати згуртованість шляхом залучення учнів до співпраці; - вчити учнів передавати веселий настрій за допомогою кольору; - виховувати захопленість красою природи, народними святами, шанобливе ставлення до традицій і народних звичаїв українського народу; - виховувати любов та повагу до звичаїв українського народу; - виховувати чемність, чуйність, доброту до своїх друзів, повагу до дорослих; - виховувати інтерес до традицій українського народу у відзначанні свят.

докладніше

Автор: петрівна (Всі записи автора) , 15 Квітня 2014, 20:44. Переглядів: 924

про кохання

про кохання

Кохання - це коли тобі нічого не потрібно від коханого. Кохання - це вміння прийняти коханого таким, як він є. Кохання - це здатність розуміти й пробачати. Кохання - це енергія, яка рухає життям. Кохання - це єдине почуття, що не залежить ні від чого. Кохання - це основа світу. Кохання - це вміння віддавати й не брати. Потяг розуму породжує повагу. Потяг душі породжує дружбу. Потяг тіл породжує бажання (близькість). Потяг всіх трьох породжує Кохання. Кохання - це модель Всесвіту. Всесвіт такий великий, що одному в ньому стає якось не по собі. (У нескінченному просторі будь-які відстані однакові у своїй незначності.) Саме тому кожний прагне знайти своє Кохання. Кохання - це коли тобі нічого не потрібно від коханого. Кохання - це вміння прийняти коханого таким, як він є. Кохання - це здатність розуміти й пробачати. Кохання - це енергія, яка рухає життям. Кохання - це єдине почуття, що не залежить ні від чого. Кохання - це основа світу. Кохання - це вміння віддавати й не брати. Потяг розуму породжує повагу. Потяг душі породжує дружбу. Потяг тіл породжує бажання (близькість). Потяг всіх трьох породжує Кохання. Кохання - це модель Всесвіту. Всесвіт такий великий, що одному в ньому стає якось не по собі. (У нескінченному просторі будь-які відстані однакові у своїй незначності.) Саме тому кожний прагне знайти своє Кохання. Читать полностью: http://koxana.com/vintavona/kohanm/481-kohanchoce.html#ixzz2yxBJdEef

докладніше

Автор: Dima.d (Всі записи автора) , 15 Квітня 2014, 14:29. Переглядів: 648