Закрити

Блоги

Вітаємо зі святом - Днем захисника України

Вітаємо зі святом - Днем захисника України

Cьогодні, 14 жовтня у День вікопомного християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці та Українського Козацтва ми відзначаємо всенародне свято захисників України.

докладніше

Автор: МАЛіЖ (Всі записи автора) , 14 Жовтня 2016, 12:40. Переглядів: 614

Найкращий дарунок юних талантів Виноградівщини

Днями із автографом керівника Виноградівського відділення МАЛіЖ Марії Конкіної отримали другий випуск альманаху дитячої творчості «Дарунок дитячих душ»

докладніше

Автор: МАЛіЖ (Всі записи автора) , 10 Жовтня 2016, 12:36. Переглядів: 502

Дякуємо і вітаємо з Днем бібліотек!

Дякуємо і вітаємо з Днем бібліотек!

Так вже вийшло, що саме бібліотека стала нам, маліжанам Бахмуту, майже рідною домівкою по неділях. Хоча, чому тільки по неділях?! Ми тепер у будь-який день тижня збираємося у читальній залі міської центральної бібліотеки, бо є потреба зробити газету, підготуватися до фотовиставки, просто обсудити фільм або книгу. Цікавий вибір для молоді – бібліотека. Чи не так? Бібліотека – це книги, читачі, тиша. А тут молодь зі своєю енергією та гомоном! Але нас радо приймають у бібліотеці. Ми подружилися і стали майже рідними. Нас пригощають чаєм, кличуть на цікаві заходи або самі приймають участь у наших заходах. І завжди допомагають.

докладніше

Автор: МАЛіЖ (Всі записи автора) , 28 Вересня 2016, 09:25. Переглядів: 549

День народження Ангеліни Оборіної

День народження Ангеліни Оборіної

Cьогодні, 28 вересня, відзначає День народження Ангеліна Оборіна, берегиня юних талантів, права рука ректора Міжнародної Академії літератури і журналістики, письменника, Заслуженого журналіста України, ініціатора заснування літературно-мистецького фестивалю юних талантів "Рекітське сузір'я" Василя Тарчинця

докладніше

Автор: МАЛіЖ (Всі записи автора) , 28 Вересня 2016, 09:19. Переглядів: 594