Закрити

Блоги

 

Екологічна освіта й виховання на уроках хімії

Екологічна освіта й виховання на уроках хімії

Любов до природи, бережливе ставлення до неї, усвідомлення природи як єдиного цілого в взаємозв'язку із суспільством мають виховуватися з раннього віку. Кожен школяр повинен знати завдання й методи захисту від забруднення навколишнього середовища. Тому необхідно самого учня залучити до захисту природи. Майбутні покоління не мають права на аморальні рішення й дії щодо оточуючого середовища. Тому зараз напрошується формула такої творчої діяльності людини: „ Людино! Створи себе й природу за принципами гармонії, істини, добра і краси!”

докладніше

Автор: Мила (Всі записи автора) , 29 Грудня 2015, 22:50. Переглядів: 526

Химия + Математика = творческое сотрудничество

Химия  + Математика = творческое сотрудничество

Цель – показать связь математики с химией. И не только в тех случаях, когда для решения химической задачи надо найти неизвестный член пропорции или сделать вычисления в процентах.Связь химии с математикой можно использовать более содержательно как на уроках, так и во внеклассной работе, при подготовке учеников к олимпиадам, турнирам, где часто предлагают интегрированные задания. Каждый предмет изучает часть природы только с одной какой-то ее стороны, а все вместе они дают цельную картину о ней. Любой предмет не может не касаться в какой-то степени области изучения других наук. И чем теснее будет их взаимность, тем легче усваиваться факт, явления и процессы на основе фундаментальных теорий и законов, конкретизированных примерами из смежных предметов.

докладніше

Автор: Мила (Всі записи автора) , 29 Грудня 2015, 21:55. Переглядів: 404

Освоєння соціального досвіду через кейс-метод на уроках німецької мови.

Освоєння соціального досвіду через кейс-метод на уроках німецької мови.

„Mode und Zeit“ Розробка уроку систематизації знань, умінь і навичок із застосуванням технології кейс-методу у 9 класі ( німецька мова як перша іноземна, 8-й рік навчання)

докладніше

Автор: Oxanka (Всі записи автора) , 17 Грудня 2015, 00:15. Переглядів: 396

Золота Медаль Лауреата

Золота Медаль Лауреата

Уже п'ятий рік поспіль відбувається Всеукраїнський творчий конкурс імені Володимира Дроцика. Участь у ньому беруть літератори всієї України та закордоння, а також слухачі міжнародної Академії літератури і журналістики, яку заснував письменник Василь Тарчинець . І ось - результат!

докладніше

Автор: МАЛіЖ (Всі записи автора) , 14 Вересня 2015, 13:28. Переглядів: 344