Закрити
Правила ведення блогів

1. Загальні положення

1.1. Весь вміст щоденника цілком є власністю автора і розміщується автором під особисту відповідальність.

1.2. Блоги є премодеруємими (додавання записів відбувається відразу, а відображення для решти користувачів - після перевірки Адміністрацією). Адміністрація Острова стежить за записами та обговоренням і, при необхідності, втручається в його хід. До складу Адміністрації Острова входять всі учасники команди. Основою для модерування є формальний контроль за дотриманням цих Правил, проте дії модератора можуть виходити за рамки формального контролю – його завдання полягає в тому, щоб забезпечити всім учасникам можливість ефективного спілкування.

1.3. Адміністрація після модерації записів надає користувачам право безпосередньо публікувати свої блоги. Порушникам даних правил забороняється публікування свої записів.

1.4. Адміністрація Острова прагне підтримувати сервіс у вигляді, прийнятному для будь-якої аудиторії, проте не зобов'язується відстежувати або фільтрувати Вміст окремих щоденників.

1.5. За винятком обмежень, що накладаються міжнародним і місцевим законодавством, Адміністрація Острова не накладає додаткових обмежень на характер або тип Вмісту щоденників користувачів.

1.6. Користувачі, що розміщують інформацію неприйнятну для будь-якої аудиторії, несуть повну відповідальність за розміщений Вміст.

1.7. Ви погоджуєтеся, що в разі визнання Вмісту незаконним з точки зору застосовного до користувача законодавства, адміністрація може передавати всю необхідну інформацію і (або) співробітничати з правоохоронними органами і (або) відповідними уповноваженими органами.

1.8. В разі вступу відомостей про неприйнятність або образливий характер Вмісту вашого щоденника Адміністрація може зажадати від вас видалити або змінити такий Вміст (або обмежити доступ інших користувачів до нього за допомогою особистих або групових фільтрів) протягом визначеного адміністрацією часу. В разі, якщо це не буде зроблено, адміністрація залишає за собою право призупинити активність вашого облікового запису.

1.9. Адміністрація Острову не несе зобов'язань по обмеженню або відстежуванню Вмісту щоденників.

1.10. Авторові належать всі авторські і суміжні права, торговельні марки і патенти на Вміст, розміщений на відповідних місцях, і автор самостійно несе відповідальність за охорону цих прав і не повинен розраховувати на допомогу Адміністрації в здійсненні охорони цих прав. Розміщуючи який-небудь Вміст, ви тим самим підтверджуєте, що маєте всі права на цю дію (включаючи право на підтримку (обслуговування) такого Вмісту з боку Адміністрації) і не порушуєте цим інтелектуальної власності або прав третіх осіб, а також яких-небудь законів або положень.

1.11. Адміністрація Острова залишає за собою право без обмежень, за винятком обумовлених законом випадків, підтримувати (обслуговувати) Вміст щоденників користувачів через інтернет за допомогою клієнтських сервісів.

1.11. Ви погоджуєтеся з тим, що адміністрація не проводить попередній перегляд Вмісту, а також з тим, що адміністрація або уповноважені особи мають право (але не обов'язок) на свій розсуд видаляти або не допускати до публікації будь-який Вміст, доступний за допомогою Послуг.

2. Рекомендується

2.1. Ви розумієте і визнаєте, що ви несете відповідальність за будь-який розміщений вами Вміст, включаючи наступне: тексти і коментарі, зображення, відео- і аудіоматеріали, програмне забезпечення, а також будь-яку іншу інформацію.

2.2. При цьому не має значення, розміщена інформація для відкритого доступу або передається для особистого/обмеженого використання. Адміністрація не контролює Вміст, що розміщується користувачами, і, відповідно, не гарантує достовірність такого Вмісту. Ви також визнаєте і розумієте, що при використанні Послуг існує ризик зустріти Вміст, який ви можете визнати образливим, неприйнятним або негожим. Якщо Вміст буде визнаний таким на підставі порушення перерахованих нижче пунктів (але не обмежуючись ними), Адміністрація залишає за собою право застосувати до нього будь-які заходи на свій розсуд.

3. Забороняється

3.1. Завантажувати, розміщувати або іншим способом передавати будь-який Вміст, який є незаконним, таким, що може заподіяти шкоду, шкідливим, загрозливим, образливим, ганебним, таким, що перечить загальновизнаним нормам моралі, грубим, наклепницьким, агресивним по відношенню до особистої інформації, ворожим, порнографічним, таким, що викликає ненависть або що розпалює расову, етнічну або національну ворожнечу або яким-небудь іншим чином неправомірним.

3.2. Завантажувати, розміщувати або іншим способом передавати будь-який Вміст, який будь-яким- чином нашкодити неповнолітнім.

3.3. Видавати себе за будь-яку фізичну або юридичну особу, включаючи персонал або вільнонаймане обличчя порталу, для поширення недостовірних відомостей відносно своєї причетності до порталу і будь-яких інших фізичних або юридичних осіб.

3.4. Підроблювати технічні заголовки або іншим способом маніпулювати даними з метою заховання або підміни джерела походження Вмісту, переданого в ході використання сервісу блогів.

3.5. Завантажувати, розміщувати або яким-небудь іншим чином передавати Вміст, не маючи на те права згідно із законом або будь-якому договору або угоді, у тому числі інформацію службового характеру, що охороняється патентами або що не підлягає розголошуванню.

3.6. Завантажувати, розміщувати або передавати іншим способом Вміст, що порушує будь-які права власності, авторські і суміжні права, "ноу-хау", патенти і товарні.

3.7. Завантажувати, розміщувати або передавати іншим способом нав'язливу і незапитану рекламу і кореспонденцію, "спам", "листи щастя", запрошення до участі у фінансових пірамідах або нав'язувати послуги іншими способами.

3.8. Завантажувати, розміщувати або передавати іншим способом будь-які матеріали, що містять віруси або інший програмний код, програми і файли, направлені на порушення, руйнування або обмеження функціональності будь-якого програмного, апаратного забезпечення або телекомунікаційного устаткування.

3.9. Домагатися, гнобити, ображати, настирливо переслідувати або інакше зловмисно доставляти занепокоєння будь-якій фізичній або юридичній особі.

3.10. Збирати і зберігати особисті дані про інших користувачів для комерційних цілей;

3.11. Надавати або поширювати інформацію або інструкції по здійсненню незаконних дій, пропагувати нанесення фізичного збитку або шкоди будь-якому державному органу, фізичній або юридичній особі, пропагувати жорстоке поводження з тваринами. Це включає, окрім іншого, інструкції по створенню вибухових пристроїв, вибухових речовин, запальних сумішей, а також інших видів зброї і засобів руйнування;

3.12. Вести комерційну діяльність в межах порталу або від його імені без попереднього на те дозволу. Це включає, окрім іншого, наступні дії:

  • показ банера з метою отримання зиску вами або третіми особами;
  • показ банерної реклами служб, що пропонують гроші або їх еквівалент як винагороду за розміщення посилання на їх сайт;

3.13.Запрошувати у інших користувачів паролі та іншу ідентифікаційну інформацію для неправомірного використання, а також в комерційних або шкідливих цілях;

3.14. Перевищувати об'єм прав, передбачений вашим типом реєстраційного запису; наприклад, самовільно діставати доступ до функцій, на які ви не маєте права, і користуватися такими, а також видаляти, додавати або іншим чином змінювати записи інших користувачів або інший вміст порталу за відсутності повноважень і прав, необхідних для таких дій;

3.14. Використовувати автоматичні засоби, що викликають надмірну або шкідливу дію на систему.

Якщо Адміністрація Острова вирішить на свій розсуд, що будь-який користувач порушує дані Правила, вона має повне право видалити записи такого користувача у будь-який момент без попереднього повідомлення.