Закрити
World of Tanks
FacebookTwitterLivejournal
World of Tanks

Всесвітньо відома онлайн гра " Світ Танків"

World of Tanks («Світ танків») - це масова мультиплеєрна онлайн-гра, повністю присвячена броньованим машинам середини XX століття. Гравці отримають можливість плечем до плеча боротися з шанувальниками сталевих гігантів з усіх куточків планети, відстоюючи свої претензії на світове панування танків. Просунута система прокачування і розвитку дозволить вам випробувати будь-яку з машин, представлених в грі. Чи подобається вам вимотувати супротивника на вертких легких танках, здійснювати несамовиті прориви на універсальних середніх, спопеляти ворогів велетенськими тяжами, або ж ви бажаєте стати першокласним снайпером, керуючи далекобійної артилерією - машина будь-якого класу може стати воістину смертоносним знаряддям у руках справжнього профі. Але навіть найсильніші гравці не зможуть домогтися успіху самотужки. У «Світі танків» все вирішує колектив, а перемога досягається за рахунок злагодженої роботи команди, де кожному гравцеві відводиться своя роль.

Особливості гри:

  • У грі дотримується баланс між реалізмом і геймплеєм. «Світ танків» не є хардкорним симулятором: гравцям не доведеться витрачати час на вивчення складної системи управління. Навпаки, складність гри грунтується на вмінні гравців застосовувати тактичне мислення.
  • Ігрові моделі майже повністю ідентичні реальним танкам і прототипам, що були задіяні під час Другої Світової Війни. Скорострільність танків в грі відповідає скорострільності реальних танків в полігонних умовах. Під час стрілянини в русі помітно збільшується розкид. Кількість снарядів у боєкомплекті і розташування всіх внутрішніх модулів відповідає реальному. Динамічні характеристики, маневреність та швидкість повороту башти також будуть залежати від обраної моделі.
Прикріплені файли
Опублікував: Полярная Сова , 25 Жовтня 2012, 16:09. Переглядів: 1263
Видалити Відміна
Забанити Відміна