Закрити
Надійний партнер фестивалю дитячої творчості
FacebookTwitterLivejournal

Нещодавно відбулася телефонна розмова, Заступника Голови Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО, ректора МАЛіЖу, ініціатора щорічного Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір’я» Василя Тарчинця із начальником управління культури Закарпатської облдержадміністрації Вікторією Фроловою

Насамперед, ректор МАЛіЖу Василь Тарчинець привітав Вікторію Василівну Фролову з призначенням на високу посаду, побажав успіхів у творчій діяльності і сподівань на тісну співпрацю задля розкриття талантів юних обдарувань. Йшлося і про підготовку та проведення цьогорічного XIII Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір’я» юних поетів і прозаїків, журналістів, митців фото і малюнку, аторської пісні та літературно-мистецьких композицій. Було з'ясовано що управлінням культури Закарпатської ОДА передбачені кошти для зустрічі, проведення екскурсій та від'їзду конкурсантів нашого фестивалю.

Управління культури ОДА посприяє виготовленню банера та фестивальної афіші, забезпечить озвучення фестивалю та виступ  із вітальною програмою художніх колективів Закарпаття.

За погодженням сторін на сайті управління культури Закарпатської ОДА буде опублікована інформація про нашу Міжнародну академію, а також повний текст Положення про підготовку та проведення Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір’я». У подальшому на партнерських сайтах будуть розташовуватися актуальні інформації, нові спільні проекти, акції, тощо.

Впевнені у тому, що управління культури Закарпатської облдержадміністрації - надійний партнер Міжнародної Академії літератури і журналістики та Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Рекітське сузір’я».

Прес-служба Міжнародної Академії
літератури і журналістики

 

Прикріплені файли
Автор: Василь Тарчинець
Опублікував: МАЛіЖ , 31 Травня 2016, 16:31. Переглядів: 702
Видалити Відміна
Забанити Відміна