Закрити
В Україні продовжується поетичний конкурс МАЛіЖ імені Наталі Петренко
FacebookTwitterLivejournal

В Україні продовжується поетичний конкурс МАЛіЖ імені Наталі Петренко В Україні 10 липня ц.р розпочався поетичний конкурс Міжнародної Академії літератури і журналістики на здобуття лауреатського звання МАЛіЖ у номінації «Поезія». Конкурс триватиме до 1 червня 2017р. Поезії на конкурс подаються лише членами МАЛіЖ. Нагадаємо, що першим лауреатом цьогорічного конкурсу стала юна поетка з Червонограда, спілчанка МАЛіЖ Ольга Бучек. На ХІІІ Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір’я-2016» їй було вручено медаль імені Наталі Петренко та посвідчення , а у День знань вона отримала грошову премію, яку в урочистих обставинах вручила співзасновник проекту ректор Львівського університету бізнесу та права Лариса Янковська. Незмінними є і умови конкурсу, журі очолює керівник Полтавського відділення МАЛіЖ, Герой України Тетяна Іванівна Балагура. Запрошуємо юних поетів активної участі у поетичному конкурсі. Василь Тарчинець, письменник, заслужений журналіст України, керівник ГО - ректор "Міжнародної Академії літератури і журналістики"

ПОЛОЖЕННЯ
Про літературну премію МАЛіЖ в номінації «Поезія» ім. Наталі Петренко

1. Премія Міжнародної Академії літератури і журналістики (далі - премія) заснована ГО "Міжнародна Академія літератури і журналістики" та Львівським  університетом бізнесу та права у 2016 році з метою увіковічення пам'яті юної талановитої поетеси з Ужгородщини Наталі Петренко, спілчанки громадської організації «Мала Академія літератури і журналістики», лауреатки у номінації «Поезія»  Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я», авторки поетичної збірки.

2. Премія присуджується один раз у рік одному із найкращих юних поетів України, члену МАЛіЖ,  не старше 17 років, поезії якого мають велику творчу, духовну, пізнавальну цінність, були опубліковані у «Читальному залі» веб-порталу Міжнародної Академії літератури і журналістики, отримали найбільше позитивних відгуків. Поезія оцінюється за наступними критеріями:
- художній рівень (техніка та образність твору);
- грамотність;
- оригінальність поетичного світобачення;
- актуальність і тематична спрямованість;

3. Вручення премії відбувається щороку на Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я», смт. Міжгір'я, Закарпатська область.

4. Конкурсні твори на адресу журі подають керівники відділень МАЛіЖ, вказуючи посилання на їх публікацію. До розгляду приймаються поетичні твори, що були опубліковані з 1 червня 2016р – 1червня 2017р.

5.Відбір конкурсних творів на літературну премію МАЛіЖ здійснює журі, яке створюється за наказом ректора Міжнародної Академії літератури і журналістики.

6. Журі очолює голова. До його складу, за згодою, включаються члени Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, дитячі письменники, відповідальний секретар Міжнародної Академії літератури і журналістики, представник Львівського університету бізнесу та права.

7. Основною формою роботи журі є засідання, які веде голова або за його дорученням заступник. Засідання є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини його складу. Рішення про присудження премії приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх членів журі.

8. У разі, якщо при голосуванні результати розподілилися порівну, то голос головуючого на засіданні є вирішальним. Засідання журі проводиться за місяць до вручення премії МАЛіЖ ім. Наталі Петренко.

9. Організаційне забезпечення роботи журі, у тому числі оформлення протоколу, інших документів, здійснює відповідальний секретар.

10. Особам, яким присуджується премія, присвоюється звання лауреата літературної премії МАЛіЖ у номінації «Поезія» та вручається медаль, відповідне посвідчення  і грошова винагорода в розмірі 1,0 тис. грн. (одна тисяча гривень 00 коп.). Разом із цією премією ГО  МАЛіЖ вручається грошова премія в розмірі 1,0 тис. грн. (одна тисяча гривень 00 коп.) для підтримки проекту та друкованих та електронних  засобів масової інформації МАЛіЖ.

Автор: Василь Тарчинець
Опублікував: МАЛіЖ , 08 Вересня 2016, 16:35. Переглядів: 864