Закрити
З святом!
FacebookTwitterLivejournal
З святом!

Ми вас любимо і шануємо, дорогі наші вчителі!Дякуємо Вам за натхненну працю, недоспані ночі, за радість і сльози, невтомну працю на нелегкій освітянській ниві. Добра Вам і миру, щастя і благополуччя, сімейного затишку і щастя.
Ми Вас любимо і цінуємо. Ви-найкращі наші любі і дорогі вчителі.

Прес-служба МАЛіЖ

Деякі подробиці про заснування професійного свята вчителів

«Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня »- інформує єдиний веб-портал органів виконавчої влади України.
Проте, багато громадян України, які отримали освіту в той час, коли країна входила як республіка до складу СРСР, пам’ятають святкові букети айстр і хризантем, які вручали за традицією або з щирою подякою викладачам в День учителя. Білі фартухи і сорочки одягали в кінці першого тижня жовтня за указом Президії Верховної Ради СРСР від 29 вересня 1965 року.
«День вчителя - свято, яке залишається з нами назавжди» - зтверджує урядовий портал.

Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.

В 2016 році Український День вчителя (День працівників освіти чи День освітянина) припадає на 2 жовтня.

(Із офіційних джерел).

Автор: Василь Тарчинець
Опублікував: МАЛіЖ , 03 Жовтня 2016, 08:47. Переглядів: 553
Видалити Відміна
Забанити Відміна