Закрити
Найкращий дарунок юних талантів Виноградівщини
FacebookTwitterLivejournal

Днями із автографом керівника Виноградівського відділення МАЛіЖ Марії Конкіної отримали другий випуск альманаху дитячої творчості «Дарунок дитячих душ»

До альманаху увійшли поетичні, прозові та мистецькі твори дітей Виноградівщини - учасників II Районного конкурсу дитячої літературно-художньої творчості «Світанкові роси». Видання, як анонсують його упорядники,  розраховане на юних читачів та усіх шанувальників українського слова та пензля, його виходу у світ посприяв депутат Закарпатської облраи Владислав Поляк, а додрукарську підготовку здійснила Світлана Кедик.

У предмові, яку написала заступник директора Виноградівської центральної бібліотеки роботи із дітьми Й. Любка підкреслюється, що  талант завжди родом із дитинства. Діти народжуються з могутнім індивідуальним творчим потенціа­лом, ресурсом творчих можливостей, здатністю до творчих дій, можливістю творити. Кажуть, що кожна дити­на народжується з зерном у руці, потрібно лише знайти поле, де зерно найкраще проросте. Обдарованість - унікальне явище і вимагає уважного і дбайливого ставлення, а кожний випадок обдарованості потребує ін­дивідуального підходу.

Бібліотеки Виноградівщини прикладають багато зусиль, щоб віднайти творчі зернини у дітей та створи­ти максимально комфортні умови для творчого розвитку юного покоління. Результатом цього став Районний конкурс дитячої літературно-художньої творчості «Світанкові роси». Віра в себе, свій талант; можливості творити - основне завдання Конкурсу. На кожному кроці ми бачимо спалахи дитячих талантів, вправних і впевнених, боязких і сором’язливих, але кожному з них потрібно приділити неабияку увагу. Тож будемо сподіватися, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, будуть їм у цьому допомагати. І на українському мистецькому олімпі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!
     Маліжани вітають авторів та упорядників  з виходом у світ унікального альманаху дитячої творчості. Маємо надію, що презентація ново видання відбудеться на наступному Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір’я-2017».  

Прес-служба Міжнародної академії
літератури і журналістки

Прикріплені файли
Автор: Василь Тарчинець
Опублікував: МАЛіЖ , 10 Жовтня 2016, 12:36. Переглядів: 582
Видалити Відміна
Забанити Відміна