Закрити
У друзів-партнерів на святі знань
FacebookTwitterLivejournal

Традиційно першого вересня у всіх навчальних закладах України проводилися лінійки. Цього року відійшли від цього стереотипу. Справжнє свято творчості і позитиву відбулося у Львівському університеті бізнесу та права (до складу якого входять крім самого приватного вищого навчального закладу ще й школа та гімназія). Як для першачків, так і для студентів цей день запам’ятається назавжди. Аби додати мотивації собі й своїм ровесникам до навчання, з нагоди 15-річчя закладу, маленькі школярі разом із вчителями розігрували сценки, присвячені цьому дню.

 

І для старших, а саме студентів першого курсу, теж були приготовані чимало приємностей. З натхненними промовами до них звернулися Янковська Лариса Анатоліївна – канцлер університету, доктор економічних наук, професор, заслужених працівник освіти України; Горбонос Федір Володимирович – ректор університету, який вручив студентам символічні «студентський квиток» та «ключ до знань». Також з навчальним планом студентів ознайомила проректор Климчук Ірина Ігорівна. З вітальним словом до студентів-першокурсників звернувся депутат обласної ради, директор Львівського Центру творчості для дітей на юнацтва Візняк Юрій Ярославович.

Варто зазначити, що цьогорічний День знань у Львівському університеті бізнесу та права відзначився особливими нагородами. Мені пощастило знаходитись на врученні заступником голови Антикорупційного бюро України, Героєм України Перманом Миколою Сергійовичем, ордену ІІІ ступеня «За заслуги» та Почесної відзнаки  Героя Чорнобиля полковнику поліції Сопільнику Любомиру Івановичу.

А також вже втретє в таку урочисту мить відбулося нагородження медаллю лауреата дитячої літературної премії ім. Наталки Петренко. І що надзвичайно приємно, цього року саме мені вдалося її вибороти, незважаючи на значну конкуренцію серед юних поетів України і зарубіжжя. 

Дружба Міжнародної академії літератури і журналістики та Львівського університету бізнесу та права триває вже 5 років. Як розповідала канцлер університету Лариса Анатоліївна Янковська, що з Василем Федоровичем Тарчинцем – ректором МАЛіЖу, заслуженим журналістом України, заступником голови правління Міжнародного центру ЮНЕСКО – вони познайомилися на конференції кілька років тому, їх об’єднало бажання служити дітям і молоді України. Тому, як підтримку творчій юні, вони вирішили заснувати премію ім. Наталки Петренко, юної МАЛіЖанки, життя якої трагічно обірвалося на 15-му році життя.

Крім цього, представниками МАЛіЖу за підтримки Національного природоохоронного парку «Синевир» університету минулої осені було передано 20 кленів, які були висаджені на подвір’ї університету. Деревця прижилися і ростуть; вони тішитимуть учнів, студентів й викладачів та зміцнюватимуть дружбу університету та нашої академії.

Олена ФЕДЮРА,

15 років,слухач Червоноградського відділення МАЛіЖу

 

Автор: Прес-служба Міжнародної академії літератури і журналістики
Опублікував: МАЛіЖ , 04 Вересня 2018, 11:46. Переглядів: 1080
Видалити Відміна
Забанити Відміна